Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Dėl ataskaitų pateikimo per Aplinkosauginių mokesčių kontrolės informacinės sistemą (IKS)

 

Dėl ataskaitų pateikimo per Aplinkosauginių mokesčių kontrolės informacinės sistemą (IKS)

 

Vadovaujantis Išrašytų gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą patvirtinančių (įrodančių) dokumentų ataskaitos ir gautų gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą patvirtinančių (įrodančių) dokumentų ataskaitos teikimo tvarkos aprašo nuostatomis atliekų tvarkytojai, turintys teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą patvirtinančius (įrodančius) dokumentus (toliau – Tvarkytojai), ir (ar) gaminių ir (ar) pakuočių atliekų tvarkymo organizavimo licenciją turinčios organizacijos, kurios savo nariams paskirsto iš Tvarkytojų gautus gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą patvirtinančius (įrodančius) dokumentus (toliau – Organizacijos) iki sausio 30 d. privalo pateikti ataskaitas per Aplinkosauginių mokesčių kontrolės informacinę sistemą (IKS) (toliau – Ataskaita).
 
Siekiant Ataskaitų pateikimo sistemą pritaikyti prie naujos Gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančių dokumentų išrašymo tvarkos, IKS sistema yra atnaujinama ir Tvarkytojams bei Organizacijoms rekomenduojama palaukti, todėl Ataskaitų teikimo laikas atidedamas.

Informacija apie atnaujintą IKS sistemą (per 2014 m. vasario mėn.) ir šiųmetinį Ataskaitų teikimo terminą bus pateikta el. paštu bei Aplinkos ministerijos ir Aplinkos apsaugos agentūros tinklalapiuose.


Atsiprašome už nesklandumus.

Aplinkosauginių mokesčių kontrolės informacinės sistemos (IKS) prisijungimo nuoroda
http://amas1.am.lt/tais/login.jsf
Dėl techninių klausimų kreiptis į Arnold Jerenkevič tel., 8~706 63648 (Aplinkos ministerija, Informacinių technologijų skyrius)
Dėl kitų klausimų apie IKS kreiptis į Aidą Juozapaitį tel., 8~706 63527(Aplinkos ministerija, Ekonomikos skyrius)

Dėl vartotojo vardo, slaptažodžio ir prisijungimo prie IKS reikia pateikti prašymą Aplinkos apsaugos agentūrai pašto adresu A.Juozapavičiaus g. 9, LT-09311 Vilnius, faksu 8~706 62000 ar el. paštu aaa@aaa.am.lt Kontaktinis asmuo Aušra Palubinskienė, tel. 8~706 68071