Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Dėl atliekų tvarkytojų registracijos

 

Dėl atliekų tvarkytojų registracijos

Informuojame, kad vietoj Atliekas tvarkančių įmonių registro (ATĮR) steigiamas Atliekų tvarkytojų valstybės registras (ATVR), kuriame bus registruojamos Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymo 61 str. 1 d. nurodytos atliekų tvarkymo veiklą vykdančios įmonės. Atsižvelgiant į tai, nuo 2014 m. birželio 11 d. įmonės į ATĮR neberegistruojamos.

 

Atliekų tvarkytojai, įregistruoti į ATĮR iki 2014 m. birželio 11 d., automatiškai perregistruojami į ATVR. Dėl duomenų, įrašytų ATĮR informacinėje sistemoje, perkėlimo į ATVR informacinę sistemą, registracija ATVR šiuo metu negalima. Planuojama, kad iki 2014 m. rugpjūčio 11 d. darbai bus baigti. Informacija apie pradėjusią veikti ATVR informacinę sistemą bus skelbiama mūsų internetinėje svetainėje.

 

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

 

Atliekų tvarkytojų, teikiančių paraiškas registruotis ATVR ar tikslinti savo įmonės informaciją ir duomenis ATVR, dėmesiui.

 

Informuojame, kad įmonės paraiškas registruotis ATVR ar tikslinti informaciją ir duomenis esančius ATVR regionų aplinkos apsaugos departamentams teikti nebereikia, paraiškos teikiamos internetu, prisijungus prie Atliekų tvarkytojų valstybės registro informacinės sistemos per elektroninius valdžios vartus.