Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Dėl Atliekų tvarkytojų valstybės registro

 

Dėl Atliekų tvarkytojų valstybės registro

Informuojame, kad Atliekų tvarkytojų valstybės registro (toliau – ATVR) vieša informacija jau pasiekiama adresu https://atvr.am.lt.

 

Paraišką registruotis ATVR ar pasikeitusių registro duomenų pateikimui ATVR, reikia teikti naudojantis ATVR internete svetaine:  https://atvr.am.lt. Atliekų tvarkytojai, naudodamiesi ATVR internetine svetaine, prie ATVR jungiasi "Per elektroninius valdžios vartus" pasirinkdami prisijungimo tipą: Juridinis asmuo (kai jungiasi juridinio asmens atstovas), Fizinis asmuo (kai jungiasi atliekų tvarkymo veiklą vykdantis fizinis asmuo). Pasirinkus banką ir prisijungus prie įmonės bankininkystės sistemos bei pasirinkus el. paslaugas,  prisijungiama prie Atliekų tvarkytojų valstybės registro.

 

Paraiškų registruotis ATVR ar paraiškų, kuriose teikiama informacija apie pasikeitusius registro objekto duomenis pildymui, siūloma naudotis PARAIŠKOS PILDYMO INSTRUKCIJA ir vaizdine pagalba.

 

Vaizdinę pagalbą, kaip teikti pirminę paraišką, galite pasižiūrėti spustelėjus čia ir paraiškos pildymas ATVR objekto pagrindu  čia.

 

Atliekų tvarkytojai, kurių duomenys į ATVR buvo perkelti iš Atliekas tvarkančių įmonių registro, teikdami paraiškas dėl pasikeitusių registro objekto duomenų pateikimo, turėtų patikrinti, ar duomenys apie įmonės tvarkymo vietas, tvarkomas atliekas ir atliekų tvarkymo veiklas yra teisingi, jei reikia, juos koreguoti bei užpildyti tuščius langelius atitinkamais duomenimis. Duomenų pildymui siūloma naudotis PARAIŠKOS PILDYMO INSTRUKCIJA.

 

2022-12-09

Paraiškos pildymo instrukcija